Close

Realizacje

Aranżacja balkonu

Często balkon w naszych domach jest przestrzenią niezagospodarowaną, służy jako składzik rzeczy różnych, a każda nawet najmniejsza przestrzeń przy odrobinie wysiłku projektowo-wykonawczego, może nabrać własnego charakteru i funkcjonalności.

Marzec 6, 2018

Więcej

Ogród Mierzyce

Głównym celem stawianym przy projektowaniu tego ogrodu było stworzenie przyjemnego miejsca do wypoczynku oraz osłonięcie posesji od silnie wiejących wiatrów.

Luty 26, 2018

Więcej

Ogród sąsiadujący z sadem

Koncepcję ogrodu oparto na swobodnych liniach o nieregularnym kształcie. Ogród został zaprojektowany w taki sposób żeby harmonizował z otaczającym wiejskim krajobrazem oraz aby spełniał potrzeby i oczekiwania inwestorów. Całość ogrodu podzielona została na trzy strefy o różnym przeznaczeniu. Pierwsza z nich to strefa reprezentacyjna usytuowana od frontu domu, która stanowi […]

Luty 10, 2015

Więcej

Mały ogród przydomowy

W związku z położeniem domu i ogrodu w pobliżu kilku firm oraz ruchliwej ulicy, głównym zaleceniem inwestorów było zwiększenie prywatności we własnym ogrodzie. Proste kształty bryły budynków oraz linii ogrodzenia zainspirowały nas do zaprojektowania klasycznych regularnych rabat.

Luty 10, 2015

Więcej