Natural Garden
1a

Aranżacja balkonu

Często balkon w naszych domach jest przestrzenią niezagospodarowaną, służy jako składzik rzeczy różnych, a każda nawet najmniejsza przestrzeń przy odrobinie wysiłku projektowo-wykonawczego, może nabrać własnego charakteru i funkcjonalności.Czytaj dalej Brak komentarzy
główne

Ogród Mierzyce

Głównym celem stawianym przy projektowaniu tego ogrodu było stworzenie przyjemnego miejsca do wypoczynku oraz osłonięcie posesji od silnie wiejących wiatrów.Czytaj dalej Brak komentarzy
6

Ogród ze ścianą wodną

Projekt tego ogrodu powstał w ścisłej współpracy z inwestorami, których marzeniem było usytuowanie miejsca dla wody w ogrodzie oraz stworzenie ustronnego miejsca do wypoczynku i relaksu. Koncepcja ogrodu została oparta na prostych kształtach, których użycie zwiększa funkcjonalność ogrodu.

Czytaj dalej
2

Ogród sąsiadujący z sadem

Koncepcję ogrodu oparto na swobodnych liniach o nieregularnym kształcie. Ogród został zaprojektowany w taki sposób żeby harmonizował z otaczającym wiejskim krajobrazem oraz aby spełniał potrzeby i oczekiwania inwestorów. Całość ogrodu podzielona została na trzy strefy o różnym przeznaczeniu. Pierwsza z nich to strefa reprezentacyjna usytuowana od frontu domu, która stanowi rabata z dwiema różnymi nawierzchniami w tym wymarzonym przez inwestorkę żwirkiem.

Czytaj dalej
4

Mały ogród przydomowy

W związku z położeniem domu i ogrodu w pobliżu kilku firm oraz ruchliwej ulicy, głównym zaleceniem inwestorów było zwiększenie prywatności we własnym ogrodzie. Proste kształty bryły budynków oraz linii ogrodzenia zainspirowały nas do zaprojektowania klasycznych regularnych rabat.

Czytaj dalej Brak komentarzy
 NATURAL GARDEN
  505 564 879
 kontakt@naturalgarden.pl